قوانین ارائه خدمات

۱- حداقل شرط سنی جهت استفاده از خدمات ۱۸ سال تمام است.

۲- حداکثر زمان مهلت پرداخت فاکتور و ثبت تراکنش ۵ دقیقه می باشد . در صورت گذشتن بیش از ۵ دقیقه و تغییر محسوس در نرخ محصول ، محصول با نرخ جدید پس از پرداخت کاربر آپدیت می شود.

۳- کاربر می پذیرد که حسابش در اجاره شخص دیگری نبوده و برای خودش ارز دیجیتال خریداری می کند

۴-کاربر اعلام می کند که وجه تحصیل شده جهت خرید ارز دیجیتال به نحو مشروع و قانونی کسب شده است.

۵- درصورتیکه بعدا به هر نحوی عدم صحت اطلاعات فوق الذکر اعم از هویت مشتری و یا منشا قانونی بودن وجوه انتقالی روشن گردد ، ولو در قبال اشخاص ثالث ، مسئولیت کیفری ، حقوقی و ضمنی آن بر عهده مشترک خواهد بود.

۶- کاربر متعهد می شود ارز دیجیتالی خریداری شده را در وبسایت های شرط بندی و قمار ، پانزی و کلیه وبسایت های خلاف قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران استفاده نکرده و همواره قانون تجارت الکترونیکی ، قانون جرائم رایانه ای و سایر قوانین جاری کشور ایران در رابطه با ارز دیجیتال را رعایت نماید.

۷- کاربر تایید میکند آدرس جهت ارسال محصول را به درستی وارد می کند و در صورت اشتباه وارد کردن کلیه عواقب و ضررهای مالی بر عهده کاربر خواهد بود.

۸- در صورت بروز هرگونه خسارت یا طرح دعوا یا شکایت ناشی از انتقال وجوه یادشده ، کلیه مسئولیت های کیفری ، حقوقی ، صنفی در هر مرجعی اعم از قضاوتی ، قضایی و انتظامی ، در هر زمانی ولو از بابت اشخاص ثالث و یا قوای حاکمیتی بر عهده مشترک می باشد.

۹- شروع مدت زمان تسویه ریالی ، یک ساعت پس از اولین کانفیرم می باشد .

۱۰- سفارش های واریز ریال به ما کاربر حتما باید با IP ایران و بدون VPN سفارش را ثبت نماید. در صورت استفاده از آی پی غیر از ایران در سفارش های واریز ریال به ما ، عودت وجه بعد از ۷۲ ساعت انجام می شود.

۱۱- کاربر می پذیرد در صورتیکه به هر نحوی ، سهواً یا عمداً موجب ایجاد خسارت مالی و انسداد حساب های وبسایت شود کلیه خسارات و جریمه ها و هزینه های دادرسی بر عهده ایشان می باشد.

۱۲- امکان عودت وجه وجود ندارد. درصورتیکه کاربر از تبدیل منصرف شده است می تواند پس از دریافت ارزدیجیتال یا ریال ، مجدد آنرا با ریت جدید تبدیل کند. درصورتیکه به علت اختلال در api قیمت محصولات درست فاکتور نشده باشد ، با هماهنگی با مشتری امکان عودت وجه وجود دارد.

 

 

No views yet