سوالات متداول

در این قسمت پرسش سوالات متداول شما را تهیه کرده ایم.

به هیچ عنوان اینکار را انجام ندهید ! اگر افرادی از شما خواسته اند که در سایت ما احراز هویت کرده و برایشان ارز دیجیتال و بیت کوین خریداری کنید جداً از این کار پرهیز کنید . ممکن است آگهی هایی در سایت دیوار یا اینستاگرام یا تلگرام مبنی بر کسب درآمد ببینید. آنها در حال انجام کلاهبرداری و پولشویی توسط شما هستند و پس از چند روز حساب شما مسدود و توسط پلیس بازداشت می شوید . کلاهبرداران از حساب های سرقتی به حساب شما واریز می کنند و از شما می خواهند تا از سایت های ارز دیجیتال برایشان خرید کنید و درصدی از این خرید را به شما می دهند. دادگاه برای افرادی که اقدام به اجاره حساب می کنند علاوه بر ردمال و بازگشت همه وجوهی که به حسابشان واریز شده ، بسته به مبلغی که پولشویی کرده اند تحت عنوان معاونت در کلاهبرداری ، 5 تا 7 سال حبس برای وی در پی دارد و درنتیجه سوء پیشینه برای اجاره دهنده حساب درج شده و در هیچ شرکتی امکان استخدام نخواهد داشت.
در صورتیکه قصد پرداخت ریال به ما دارید اجباریست . درصورتیکه قصد دریافت ریال از ما دارید یا قصد انجام سایر تبدیل ها را دارید الزامی نیست.
برای جلوگیری از پولشویی . با توجه به اینکه ارز دیجیتال امکان رهگیری ندارد ، ما باید مطمئن شویم که شما از حساب خودتان واریز را انجام می دهید.
تسویه ریالی یک ساعته حتی روزهای تعطیل رسمی ارائه تبدیل ارزهای مختلف به یکدیگر امکان ثبت خرید و فروش به صورت 24 ساعته امنیت بالا
از آنجاییکه قانونی برای ارزهای دیجیتال در کشور تصویب نشده است به همین دلیل به سایتهای فعال در حوزه ارزهای دیجیتال، نماد اعتماد الکترونیکی تعلق نمی گیرد.
سامانه ما در دقایقی پس از ثبت تراکنش از سوی شما ، ارز دیجیتال شما را خریداری می کند. ارز دیجیتالی شما در سریع ترین زمان ممکن به آدرس اعلامی شما پس از تایید واریز ، ارسال می شود.
خیر ، شما می توانید ارز دیجیتالی خریداری شده را مجدد جهت فروش ثبت سفارش کنید.
برای خرید های بالای 5 هزار دلار با هماهنگی قبلی از طریق فرم مربوطه این امکان وجود دارد.
اولین خرید حداکثر 2 میلیون تومان ، 24 ساعت کاری پس از اولین خرید می توانید تا سقف 50 میلیون تومان و پس از گذشت سه روز می توانید نامحدود خرید انجام دهید.
ما سقفی برای خرید از شما نداریم . تا 4 میلیارد تومان در روز امکان تسویه وجود دارد ، برای فروش های بالای 1 میلیارد تومان بهتر است از قبل با شماره پشتیبانی هماهنگ کنید. در صورتیکه ارز شما جهت فروش بیشتر از 4 میلیارد تومان در روز باشد ، تسویه مازاد 4 میلیارد در روز بعد انجام می شود.
حداقل میزان خرید و فروش 1 میلیون تومان است.

No views yet